Hakkımızda

Firmamız 2010 yılından bugune sporcu gıdaları, medikal, bitkisel ürünler toptan, perakende satışı yapmaktadır. Sektörde 20 yıllık iş tecrübesi ile Bayrampaşa 500 Evler'de hizmet vermekteyiz ...
 
Türkiye’nin en büyük online Sporcu Ürünleri Ve Doğal Ürünler Satış Sitesi 2004 yılında online alışveriş sitesi garanti form markası ile hizmet vermiştir. Daha sonra sektöre bir süre iş değişikliği ile ara verildikten sonra tekrar besintakviyem doğal sağlık ürünleri markası ile yerini almış bulunmaktadır. Sağlık sektöründe 17 sene lik tecrübemiz İle internet kullanıcılarının sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. 
 
Bünyesinde sporcu ürünleri, spor aletleri spor giyim, besin takviyeleri, doğal bitkisel ürünler, bakım ürünleri, sağlıklı yaşama dair birçok ürünleri stoklarından siz değerli müşterilerine en uygun fiyat ve kalitesi ile hizmet vermektedir. besintakviyem doğal sağlık ürünleri kendi mağazalarının haricinde online ve toptan satış yapmaktadır.
 
En hızlı
 
En güvenilir
 
En iyi kampanyaları sunan 
 
En çok ürün çeşidi
 
En çok alışveriş yapılan Online Satış Sitesi olmak hedeflerindendir .
 
besintakviyem.com.tr keyifli alışverişler diler.
 
besintakviyemi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .
 
Sağlıklı yaşama dair birçok ürünleri stoklarından siz değerli müşterilerine en uygun fiyat ve kalitesi ile hizmet vermektedir.